שילוח
עמילות מכס
שירותים נוספים

 

GOING THE EXTRA MILE FOR YOU

זהו המוטו המוביל את חברת רון-אל, חברת בוטיק מהוותיקות ומהמובילות בתחום עמילות המכס והשילוח הבינלאומי.
רון-אל אשר נוסדה ב-1988 ע”י רון בגון, הוקמה מתוך תפיסה כי המחויבות למצוינות, למקצועיות, למסירות, ליושר, לאמינות ושלמות כלפי כל לקוח ולקוח היא הערך העליון המנחה את החברה.
רון-אל מספקת שלל פתרונות לוגיסטיים יצירתיים ויעילים ליצואן וליבואן לכל אורך שרשרת האספקה: עמילות מכס, שילוח בינלאומי באוויר, בים, ביבשה וביטוח מטענים. החברה מונה למעלה מ-50 אנשי צוות המביאים עימם ניסיון עתיר שנים וידע רחב, המאפשר פתרון מהיר ויעיל תוך ייעוץ, הנחיה וטיפול במורכבות תהליכי השילוח והשחרור.

כל אחד ואחת מאנשי רון-אל רואה עצמו כמייצג חברה שלמה על כל ערכיה ומטרותיה. כל אחד ואחת מאתנו מעניק תמיד עם ניצוץ בעיניים את השרות האישי, האמין והיצירתי ביותר עבור כל לקוח, מתוך אהבה, מסירות ורצון להעניק את השרות ברמה הגבוהה ביותר.

AirPlainImage

כל תהליך לוגיסטי בחברתנו מתחיל בהבנת דרישותיו וצרכיו האישיים של הלקוח, הכרת סוג המטען, נתיב ההובלה ונקודות קריטיות בתהליך. באמצעות הבנה עמוקה של צרכים אלו תוך שילוב מקצועיות ובקיאות בכל רזי הענף, אנו “תופרים” עבור כל לקוח את “החליפה”, הפתרון הלוגיסטי, המתאים ביותר עבורו.
רון-אל חברה ברשת סוכנים ענפה בכיסוי עולמי רחב, דבר המאפשר לנו להעניק שרות יעיל ומהיר מכל קצוות תבל. רשת סוכנים זו בחרה בנו מספר פעמים כסוכן המצטיין של הרשת.
לרון-אל משרדים בפריסה ארצית הממוקמים בתל-אביב, נמל אשדוד, נתב”ג ונמל חיפה.
אנו נשמח ל – TO GO THE EXTRA MILE FOR YOU AS WELL

AEO
בניית אתרים